MÖBLER / Bord / Konsolbord 13546215
nr 1354 6215
Konsolbord
med stenskiva, nyrokoko. Bredd: 69 cm. Djup: 34 cm. Höjd: 78 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:20:06
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)